سفارش تبلیغ
صبا ویژن
خاطرات
 
جمعه 89 اردیبهشت 31 :: 12:20 عصر :: نویسنده : صدرا سعادتی

بعد از 5-6 سال پارسی بلاگ تصمیم گرفت همایشی برگزار کند و وبلاگ نویسانش را دور هم جمع کند و به نوعی نشان دهد برترین ارائه دهنده خدمات وبلاگ در ایران است. کار زیبایی که با همت بلند مدیر محترم آقای فخری رخ داد و باعث شد تا یک روز زیبا رقم بخورد. هر چند تمام وبلاگ نویسان در این همایش شرکت نکردند و خود این همایش نیز کاستی هایی داشت و همچنین در طول برگزاری آن اشکالات فنی نسبتاً زیادی مشاهده شد اما به هر حال تجربه خوبی بود و در جشنواره های بعدی مسلماً شاهد این اشکالات نخواهیم بود. اما یکی از نکات زیبایی که ما متوجه شدیم این بود که مدیریت پارسی بلاگ به خوبی از کاربران خود حمایت می کند و فضا را برای آزاد نوشتن آن ها فراهم می کند. یکی دیگر از مزیت های اینگونه همایش ها آن است که ما می توانیم خواهران و برادران وبلاگ نویس خود را ببینیم و از تجربیات آن ها درس گرفته و عقب ماندگی های خود را جبران کنیم. به هر حال بعد از 3 سال وبلاگ نویسی در پارسی بلاگ برگزاری چنین همایشی به من روحیه ای مضاعف داد تا از این پس با قدرت بیشتری وبلاگ نویسی کنم و تا آن جا که توان دارم به دنبال حق و حقیقت باشم.

همچنین جا دارد از طرف خودم توهین به پیامبر گرامی اسلام (ص) را محکوم کنم و بگویم پیامبر مظلوم ما، رسول مهربانی بود و در زمان آن بزرگوار هر کس به ایشان اهانتی می کرد با دیدن رفتار حضرت محمد به اشتباه خود پی می برد. امیدوارم افرادی که اکنون به پیامبر الهی توهین کردند هر چه زودتر به درگاه خداوند توبه کنند هر چند از افرادی که از اشغال یک سرزمین و کشتن مردم حمایت می کنند انتظار زیادی نمی رود. از دوستان مسلمان هموطن خود نیز تقاضا دارم تا با تحریم فیس بوک و اقدامات عملی دیگر جواب محکمی به این رفتار زشت بدهند.

در پایان جا دارد از اجرای نسبتاً خوب مجری همایش نیز تقدیر کنم.
موضوع مطلب :

شنبه 89 فروردین 14 :: 1:48 عصر :: نویسنده : صدرا سعادتی

سال 1389 چند روزی است آغاز شده است. چه زیباست با شروع سال جدید ما نیز شروعی جدید داشته باشیم و تنها به نوسازی ظاهر بسنده نکنیم بلکه به نوسازی باطن خود و از همه مهمتر افکار خود توجه کنیم. در سال 1388 ما متوجه شدیم افکار پوسیده ای در بین بعضی افراد در حوزه های مختلف سیاست،ورزش،اقتصاد و ... وجود دارد.در عرصه سیاست چه زیباست افکار نویی پدید آید تا صدای مخالف را بشنویم و اندیشه را سرکوب نکنیم.وزیر علوم دولت دهم چندی پیش اعلام کرد اگر دانشجویی خود را با ما هماهنگ نکند(مخالف ما باشد) از دایره نظام خارج شده و صلاحیت ادامه تحصیل را ندارد یعنی درست مواضعی مانند اظهارات جرج بوش در هنگام حمله به عراق،این نشان می دهد افکار بعضی دولتمردان ما بیشتر به آمریکا شبیه است تا افکار بعضی آقایان که متهم می شوند.باید افکار نویی پدید آید که دیگر هر کس انتقاد کرد را آمریکایی ندانیم و به این بهانه که آمریکا از یک جمله ای خوشش آمده صداها را خفه نکنیم. و چقدر زیباست همانطور که بعضی افراد نگران محاکمه سران به قول آن ها فتنه هستند کمی هم نگران مصونیت افرادی مانند آیت الله جنتی و ... باشند که حتی به خود اجازه می دهند در دادگاه هایی که علیه آن ها شکایت شده حضور نیابند در حالی که حضرت علی(ع) هم در دادگاه حضور می یافت.و چه زیباست این افکار نو در بین اصلاح طلبان نیز رواج یابد تا ما بدانیم این گروه دقیقاً چه می خواهد،اگر مخالفند چرا در دادگاه همه چیز را حاشا می کنند و اگر دولت را قبول ندارند چرا شیخ سابق آن ها حرف خود را پس می گیرد و ... و چقدر زیباست شعور سیاسی ما آنقدر بالا رود تا اسیر قدرت طلبی جناح های مختلف نشویم.چقدر جالب است که افکار نویی هم در اقتصاد پدیدار گردد تا قانون بی هدف،هدفمند کردن یارانه ها که هر روز چیزی راجع به آن گفته می شود هدف مشخصی پیدا کند.و در آخر چه زیباست در ورزش ما افکار نویی پدید آید تا دیگر مردان قوی جهان!دیگران را دوپینگی نکنند و همچنین در فوتبال ما به رییس فدراسیون کمی اختیار دهند تا حداقل در جلسات انتخاب و برکناری سرمربی تیم ملی نقش تدارکاتچی را داشته باشد و برای تصمیم گیرندگان چای بیاورد!
موضوع مطلب :

<   1   2   3   
 
درباره وبلاگپیوندها
طول ناحیه در قالب بزرگتر از حد مجاز
آمار وبلاگ
بازدید امروز: 3
بازدید دیروز: 83
کل بازدیدها: 235265