سفارش تبلیغ
صبا ویژن
خاطرات
 
پنج شنبه 88 بهمن 1 :: 6:9 عصر :: نویسنده : صدرا سعادتی

 20 دی وبلاگ خاطرات زندگی 3 ساله شد. هدف من از راه اندازی این وبلاگ در سال 1385 این بود که بتوانم در یک محیط سالم  نظرات شخصی خود را مطرح کنم و همچنین بتوانیم با هموطنان عزیز بحث کنیم و دوستان جدیدی پیدا کنم. من تمام سعی خود را کردم که نوشته های من بی طرف باشد، از تمام دوستانی که لطف کردند از این وبلاگ بازدید کردند و از همه عزیزانی که لطف کرده و نظر دادند و همچنین از تمام کسانی که ترجیح دادند فحاشی کنند متشکرم و از همه تقاضا دارم در ادامه کار وبلاگ ما را تنها نگذارند. در آخر نیز از مدیران صبور پارسی بلاگ که امکان آزادی بیان را برای تمامی اقشار جامعه با هر تفکری در محیطی رایگان فراهم آوردند سپاسگذارم .
موضوع مطلب :

سه شنبه 88 دی 15 :: 10:11 عصر :: نویسنده : صدرا سعادتی

این روزها هر آن خبری جدید و جالب از ایران به گوش می رسد، آخرین خبر جالب خلع مرجعیت آیت الله صانعی بوده است که آن را حوزه مدرسین حوزه علمیه در جواب استعلام طرفداران دولت اعلام کرده است و البته در اظهار نظری جالب آیت الله یزدی گفته است منظور ما خلع مرجعیت نبوده بلکه منظور ما فاقد شرایط مرجعیت بوده که البته من هر چه فکر کردم فرق آن ها را ندانستم و به شما هم پیشنهاد می کنم زیاد به حرف های آقای یزدی فکر نکنید چون احتمالاً چیزی دستگیرتان نمی شود و اما شرایط لازم برای مرجعیت: 1- پیروی کامل از دکتر احمدی نژاد 2- قبل از دادن فتوا باید با نیروهای محترم بسیج و حامیان دولت در مجلس مشورت کند. 3- آقای روح الله حسینیان باید مرجعیت ایشان را تایید کند.

خوشبختانه این مشکل رفع شد اما این روزها حسابی سر ماموران عزیز انتظامی گرم است چون به طور شبانه روزی مشغول بازداشت افراد مختلف هستند که فکر می کنم وزارت بسیار محترم اطلاعات این لیست را تهیه کرده اند که پیش بینی می شود در پایان عملیات حدوداً 13 میلیون نفری که به گفته وزارت کشور به آقای موسوی رای داده اند بازداشت شوند و البته جا دارد ضمن عرض خسته نباشید به این عزیزان از خداوند متعال برای این بزرگواران علو درجات را خواستار شویم.

و اما تشکر بعدی ما از نیروهای زحمتکش بسیج است که شب عاشورا به حسینیه جماران در تهران و مسجد قبا در شیراز حمله کردند و نگذاشتند که در این دو مکان برای سالار شهیدان عزاداری صورت گیرد و بدین شکل حرمت این شب را حفظ کردند اما گله از کسانی که فردای آن روز از صبح تا شب حرمت شکنی کردند.

و آخرین تشکر ما از آقای علم الهدی که به خس و خاشاک یک درجه افتخاری دادند و آن ها را تبدیل به حیوانات اهلی کردند.
موضوع مطلب :

دوشنبه 88 دی 7 :: 9:22 عصر :: نویسنده : صدرا سعادتی

یا حسین بن علی دیروز، روز شهادت مظلومانه شما بود و بعد از قرن ها همچنان یاد و عشق شما در دل ماست. اما در روز شهادت شما اتفاقاتی افتاد که باعث گلایه های من شده است. ای پسر فاطمه گله من از کسانی است که حرمت این روز بزرگ را نگه نداشتند و به عزاداران شما حمله کردند و به پرچم های یا حسین و همچنین به قرآن جسارت کردند و سوت و کف زدند. در حالی که اگر واقعاً اعتراضی داشتند می توانستند با شیوه هایی بهتر آن را بیان کنند نه با توهین و آتش کشیدن ماشین مردم. گله من از کسانی است که در این ماه حرام با بی تدبیری به سوی مردم آتش گشودند و چندین نفر را زخمی کردند. ای شهید بی کفن در روز عاشورایی که ریختن خون حرام است حداقل 5 نفر کشته می شوند و آنقدر مرگ این عزیزان مشکوک است که آدم نه می تواند ادعا کند نیروهای خودسر آن ها را کشته اند نه می تواند به طور دقیق از دخالت منافقین کوردل بگوید. یا ابا عبدالله الحسین گله من از مجریان شبکه های ماهواره ای و تلویزیون دولتی ایران است که طاقت شنیدن صدای مخالف خود را هم ندارند. ای شهید کربلا گله من از کسانی است که تحت عنوان بسیج و به طور کاملاً  آموزش دیده به مجالس عزای روز تاسوعا در جماران و دارالزهرا حمله کردند و ادعای حسینی بودن هم می کنند. عزیز پیامبر گله من از مدیران پارسی بلاگ است که وبلاگ آدمک ها را مسدود کردند و جلوی آزادی بیان را گرفتند در حالی که من قصد داشتم چند روز دیگر از مدیران پارسی بلاگ به خاطر فراهم آوردن فضایی برای ابراز عقیده تشکر کنم.
موضوع مطلب :


 
درباره وبلاگپیوندها
طول ناحیه در قالب بزرگتر از حد مجاز
آمار وبلاگ
بازدید امروز: 12
بازدید دیروز: 83
کل بازدیدها: 235274